درخواست مشاوره

خانهدرخواست مشاوره

جهت ثبت درخواست مشاوره می توانید فرم زیر را تکمیل کنید؛ کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت  ایمیل

  این مشاوره برای مدیران کسب و کارها، صاحبان استارت آپ ها ،کارآفرینان و دانشجویان و کسانی است که در پی افزایش درآمد و دانش خود در حوزه آنلاین و یا در حوزه آفلاین هستند.

  اگر از آن دسته از علاقه‌مندانی هستید که به دلیل دوری محل سکونت یا مشغله زیاد امکان حضور فیزیکی در جلسات مشاوره کسب و کار را ندارید، می‌توانید از مشاوره های تلفنی و یا تصویری در زمینه شغل و یا کسب و کار خود استفاده کنید.

  جلسات مشاور شغلی و مشاور کسب و کار برای کسانی که قصد دارند کسب یا کار جدیدی هم راه اندازی کنند هم بسیار موثر است و می توانید با کم‌ترین هزینه و خطر، کار جدید خود را راه اندازی کنند.

  درپایان این جلسات می توانید به صورت آفلاین و آنلاین، شغل خود را ایجاد و یا گسترش دهید، مشتریان و مخاطبان خود را شناسایی کنید و محصول خود را بهتر و بیشتر به آن ها بفروشید.
  بر این اساس می­توان گفت، شما در پایان این جلسات به درک واضح­ تری از مسیر شغلی خود رسیده­ اید و مسیر رشد و پیشرفت خود را می­شناسید. توجه داشته باشید برای پیشرفت در کسب و کار خود به عوامل متعددی نیاز دارید که در این جلسات به آن اشاره می­شود.

  سوالات متداول

  هدف از مشاوره کسب و کار چیست؟

  یکی از انواع رایج مشاوره، مشاوره کسب وکار است که در دنیای امروزی انتخاب شغل و پیشبرد بیزنس ها را آسان و راحت‌تر کرده است. باتوجه‌به تنوع بالای مشاغل، رسیدن به حرفه موردعلاقه و موفقیت شغلی به‌مراتب از گذشته سخت‌تر است. از سویی دیگر رضایت شغلی یکی از عوامل ایجاد حال خوب در زندگی فردی و اجتماعی است که می‌تواند در ارتقا سطح کیفیت زندگی تأثیرگذار باشد؛ بنابراین مشاوره کسب و کار برای هر فردی که در بدو ورود به دنیای تجارت و یا حتی در نیمه‌راه قرار دارد، لازم است. مشاوره کسب و کار باعث می‌شود که شما دائما به روز باشید و همین به روز بودن موجب می‎شود که به سرعت بتوانید تغییر کنید. حال اگر مشاوره کسب و کار توسط یک تیم متخصص اتفاق بیفتد که این همسو شدن با تغییرات بسیار سریع اتفاق می‌افتد.